0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ramazan Ayında Yasak Var mı?

12 Nisan 2021
485 kez görüntülendi
Ramazan Ayında Yasak Var mı?

Hepimizin de bildiği üzere Covid-19 virüsü ile hayatlarımız, yaşantılarımız değişti. Hayatımızı pandemi sürecine göre yaşamaya başladık. Pandemi sürecinin de anlık ülke durumuna göre kendi içerisinde kuralları ve düzenlemeleri değişiklik göstermektedir. Peki ya bundan sonraki işleyiş nasıl olacak? Ramazan ayında yasak var mı? Ramazanda kısıtlamalar nasıl olacak? Ramazanda yasak olacak mı? Son zamanlarda bu tip sorularda akıllarda yer etmeye başlamıştı.

Ramazanda Yasak Olacak Mı?

Ülkemiz bilim kurulu yada Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı açıklamaları bu yönde herhangi bir açıklamada bulunmasa da yaşadığımız durumlar ve vaka sayıları şuanda ramazanda sokağa çıkma kısıtlaması olabilir düşüncesini bizlere hissettirdi. Pandemi süreci boyunda tüm iş yerlerini, tüm çalışanları etkileyen çeşitli kısıtlama ve kurallar uygulanmıştı. Bizde bu süreçte sizlere hizmet vermeye Pandemi kurallarının en başında gelen maske, mesafe ve dezenfektan kurallarına uyarak devam ettik. Herhangi bir kısıtlama olsa bile bazı işletmeler bu kısıtlamalardan muaf tutulabiliyor. Duruma göre bizde sizlere elimizden geldiğince hizmet vermeye devam edeceğiz.

Olası Kısıtlamalarda Hizmet Vermeye Nasıl Devam Ediyoruz?

Sokağa çıkma yasağı ve hafta sonu gibi kısıtlamalarda sizlere online olarak hizmet vererek programlı bir şekilde ikinci el eşya alım satım hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gerekenler web sitemizi kullanarak WhatsApp üzerinde veya mobil numaramızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletmeniz sonrasında planlama ve program oluşturularak sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Mobil destek ve WhatsApp hattımız sizler için günün büyük çoğunluğunda hizmet vermektedir. 24 saatin hemen hemen 15 saati sabah 09:00 akşam 00:00 olacak şekilde hizmet vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp