0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

LETGO DA SAHİBİNDEN SATILIK EŞYALAR

31 Ocak 2023
349 kez görüntülendi
LETGO DA SAHİBİNDEN SATILIK EŞYALAR

Bir çok internet kullanıcısı eşyalarını satmak veya almak istediği zaman internet üzerinde çeşitli aramalar yaparak farklı yerlere ulaşıyorlar. Bunlardan bazıları spotçular ile iletişime geçerken bazıları da Letgo, Sahibinden veya benzeri platformlarda şansını deniyor. Tüm platformların işleyiş ve satış süreci farklıdır. Yine internet üzerinde yapılan aramaların sonuçlarına genel olarak bakıldığında raporlar açıkca gösteriyor ki bir çok insan tercihini spotçulardan yana kullanıyor. Bu durumun, ikinci el eşya alım satım sürecinde bir çok sebebi olabilir. Fakat gözlemlerimize göre en büyük nedeni; çoğu kişi nakliyeci bulamadığı veya nakliye konusunu kendi imkanları ile çözemediği için esnaflar tercih ediliyor.

letgo da sahibinden satılık eşyalar

Letgo da Sahibinden Satılık Eşyalar

Mevcut ülkemiz ekonomisi ve her şeyin fahiş zamlanmasından sonra bu tarz sorgulamaların oldukça yoğun olması gayet normal. İnsanlar maalesef bütçelerine uygun eşyalar bulamadıkları için otomatikman ikinci el eşya sitelerine yöneliyorlar. Letgo’da bu platformlardan sadece birisi. “Letgo da sahibinden satılık eşyalar” olduğu gibi eşyadan farklı bir çok üründe bulunmaktadır. Ama eşya alıp satmak isteyen için burada en büyük sorun yukarıda da bahsettiğimiz gibi nakliye sorunudur. Ürünün fiyatı uygun olsa bile nakliye maliyetleri neredeyse en az ürünü fiyatının yarısı kadar olunca haliyle insanların alım gücüde o kadar azalıyor. Bu yüzden bu tarz eşya alım veya eşya satış durumlarında esnaflar tercih ediliyor.

Esnafa Eşya Satışı Nasıl Olur?

Genelde tüm esnaflar zamandan tasarruf için eşyaları yerinde incelemekten ziyada uzaktan(fotoğraf) bakıp fiyat vermeyi tercih ederler. Bunun için yapmanız gereken oldukça basittir. Biz veya herhangi bir esnafın web sitesine girerek iletişim numarasına Whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını kullanım süresi, kozmetik durumları ve varsa arıza veya servis durumlarını bildirip mesaj göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizin onayınızdan sorası ise işin hammaliye ve nakliye kısmıdır. Bu süreçte Letgo’da olduğu gibi bir problemle karşılaşmadan satış işlemlerinizi kolay bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Genellikle esnaflar satın aldığı ürünlerde nakliye bedeli talep etmezler.

Esnaftan Eşya Alımı Nasıl Olur?

Bizlere veya herhangi bir esnafa iletişim bilgilerinden ulaşarak istediğiniz ürünün stokta olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer var ise ön değerlendirme için fotoğraf isteyebilirsiniz. Ürünü fotoğraflardan görerek veya adrese giderek satın almak sizin tercihinize kalan bir durumdur. Biz SpotHane olarak bir çok müşterimize fotoğraf ile ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Bu durumun temelinde uzun süredir vermiş olduğumuz deneyim ve güven yer almaktadır.

Sizlerde eğer ellerinizde bulunan eşyalarınızı satmak veya evlerinize yeni eşya almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp