0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İkinci El Eşya Nedir

20 Mayıs 2020
1.282 kez görüntülendi
İkinci El Eşya Nedir

İkinci El Eşya Nedir?

İhtiyaç sonrası elden çıkarılmış, kullanılmış tüm ürünlere ikinci el eşya denir. Buna giyim, aksesuar, obje gibi ürünlerde dahildir. Ama en başta akla gelen, ikinci el ev eşyalarıdır. Eski eşyalardan sıkılmış ve bunları satmak isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşır. Evlenmiş ve boşanmış aileler ikinci el eşya satmak için bizleri tercih ederler. Taşınmış ve yeni gittiği evlerinde koyacak yer bulamadıkları mobilyalarını bize satmak isteyen vatandaşlarımız bizimle iletişime geçerler. Öğrenim durumu bitmiş memleketine veya ailesinin yanına dönecek öğrenci vatandaşlarımız eşyalarını bizlere satarlar. İkinci el eşya alanlar diye bilinen işletmemiz, alım sonrası bakım ve onarımını yaptığı ikinci el ev eşyalarını sorunsuz şekilde satışa sunuyor. Aldığımız eşyaların nelerine dikkat ediyoruz, biraz bahsedelim.

ikinci el koltuk takımı alanlar
ikinci el koltuk takımı alanlar

İkinci El Koltuk Takımı

Koltuk takımının en önemli yeri kumaşıdır. Üzerinde sigara yanığı, kalem lekesi çıkmayacak ağır lekeler olduğunda, sorunları giderilmediği için alımını yapamıyoruz. İkinci el koltuk takımı alanlar olarak, eğer kumaşı sorunsuz durumdaysa, iskelet durumu ve yatak olup olmaması değerlendirilir. Anlaşıldığı durumda alımı nakit olarak yapılır.

İkinci El Yatak Odası

ikinci el yatak odası takımı alanlar
ikinci el yatak odası takımı alanlar

Yatak odası takımı kurulup sökülebilir bir ev eşyası olduğu için fazla taşınmış olursa deforme durumu artıyor. Eğer bilinçsiz taşınmış ve deneyimsiz kişiler tarafınca kurulum yapılmış ise buna dikkat ederiz. Bunun yanı sıra renk özelliği çok önemli, modası geçmiş renklerin alım satımını yapmıyoruz. Bunlar evleri karanlık gösteren köyü renklerdir. Zor satılan bu renklerdeki ürünler içinde tabiki size yardımcı oluyoruz. İkinci el yatak odası takımı alanlar olarak, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ikinci el yemek masası alanlar
ikinci el yemek odası takımı alanlar

İkinci El Yemek Odası Takımı

Masa sandalye sağlamlığı çok önemli. Takımda en fazla kullanılan parça sandalye ve masadır. Herhangi bir sallandı ve deforme olduğunda bunun tamiri gerekir. Firmamız bunun için bünyesinde ustalar çalıştırıyor.ikinci el yemek odası alanlar olarak, konsol ve gümüşlük parçalarının da kozmetik durumlarına bakıp değerlendirilir.

İkinci El Buzdolabı

ikinci el buzdolabı alanlar
ikinci el buzdolabı alanlar

Bizim için sağlamlığı en önemli ürün. Evlerimizde en fazla hayati önemi olan eşya da buzdolabı dır. Bozulması durumunda içinde bulunan gıdalar ziyan olacaktır. Buda ciddi bir ekonomik kayıptır. Bu sebeple sorun çıkarma riski olan ürünlerden kaçınmaktayız. İkinci el buzdolabı alanlar olarak motor arızası veya soğutma sorunu olan ürünlerden uzak duruyoruz. Tamir dahi etmekten imtina ediyoruz. Tekerrürü halinde siz müşterilerimize mahcubiyet duymamak adına sorunsuz ve yeni durumda olan ikinci el buzdolabı alıyoruz.

ikinci el çamaşır makinesi alanlar
ikinci el çamaşır makinesi alanlar

İkinci El Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesinin en şikayet edilen sorunu ses yapmasıdır. Bu sorun kazan sıkıntısına dayalıdır. Tamiri mümkündür. Eğer model olarak tamir edilebilirse, alımını yapıyoruz. Kozmetik olarak pas, çürük gibi sorunları varsa, orjinaline uyumlu hale getirip satışa sunuyoruz. İkinci el çamaşır makinesi alanlar arıyorsanız tam adresindesiniz.

İkinci El Bulaşık Makinesi

ikinci el bulaşık makinesi alanlar
ikinci el bulaşık makinesi alanlar

En önemli yeri kozmetik durumudur. Pek arıza çıkarmayan bir ikinci el eşyadır. Tamiri kolaydır. İkinci el bulaşık makinesi alanlar arasında en iyilerdeniz. Hemen arayın.

Yukarıda ne tür 2. el eşya aldığımızı başlıca anlatmaya çalıştık. Sizinde elinizde bu kriterlere uyan eşyalarınız varsa, ekrandaki WhatsApp butonuna tıklayınız. Bize gelen otomatik mesaja hızlı şekilde yanıt alacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp