0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İkinci El Eşya Fiyatları

11 Kasım 2022
387 kez görüntülendi
İkinci El Eşya Fiyatları

2021 den sonra 2022 de de dolar ve euro yerinde durmadı. Hâl böyle olunca yediğimiz, içtiğimiz, kullandığımız kısacası hayatımızı idame ettirebilmemiz için gerekli olan her şeyin fiyatı da aynı orantıda arttı. Malum hala gündemde önemli bir yere sahip olan ev kiraları durumu da cabası. Ekonomik olarak piyasa neredeyse şuanda %300 arttı diyebiliriz. Bu durum, ikinci el eşya sektörüne ihtiyaç duyanlara şu soruyu sordurdu “ikinci el eşya fiyatları” ne durumda?

İKİNCİ EL EŞYA FİYATLARI

Bu durum bizim sektörümüzü olumlu yönde etkiledi söylenemez. Tam aksi ürün bulmakta zorlanıyoruz. İnsanlar haklı olarak eşyalarını sıfırları ile karşılaştırarak eskileri için yüksek fiyat talebinde bulunuyorlar. Bizde sizlere satabilmek için alacağımız eşyalara yüksek fiyatlar üzerinden almak durumunda kalıyoruz ve satarken de fiyat artışından etkileniyor. Fakat biz yine de olabildiğince uygun fiyata satmaya çalışıyoruz. Güncel dönemde herhangi bir eşya fiyatı buraya yazmak ne kadar zor olsa da sıfırlarının 3 te 1 fiyatına hatta bazı ürünlerde 5 te 1 fiyatına bile alabileceğiniz ürünler gelebiliyor. İkinci el eşyaya çoğu insan sıcak bakmasa da maalesef düşük bütçeli insanlar için artık tercih sebebi olmak dışında pekte bir seçenek kalmadı.

NE TÜR EŞYALAR ALIRIZ?

Firmamız Spothane olarak, daima temiz, yıpranmamış, az kullanılmış ve tekrar kullanıma kazandırabileceğimiz türde eşyalar bularak, envanterimize katarız. Alacağımız ürünlerde bu kadar seçici olmamızın sebebi ise, ürünlerimizin tekrar kullanıma kazandırıldığında yeni sahipleri tarafından uzun yıllar boyunca kullanılabilmesini hedeflemektir.

ALIM SATIM SÜRECİ NASIL İLERLER?

Bizlerden almak istediğiniz eşyayı, mağazamızda inceleyebilirsiniz. Eğer gelip gitme imkanınız yoksa; whatsapp üzerinden fotoğraf, ölçü varsa detay gibi durumların taleplerinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz taleplerinize en hızlı şekilde tüm detayları ile birlikte cevap vereceklerdir.

ÖDEME NASIL YAPILIR?

Satın alacağınız ürünlerin ödemesini, dilerseniz tamamını havale/eft veya elden ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca bir kısmını kapora olarak eşyaya baktığınız zaman bizlere teslim edebilir yine banka havale veya eft ile gönderebilirsiniz. Kalan kısmını ise ürün tesliminde elden veya bankadan ödeyebilirsiniz.

NAKLİYE NASIL OLUR?

Satışını yaptığımız ürünlerin nakliyesi, ikamet ettiğiniz konum eğer Anadolu Yakası ‘nda ise tarafınızdan herhangi bir nakliye bedeli talep edilmez. Şayet eşyanın gideceği yer Avrupa Yakası ‘nda ise konumunuza göre bir ücret size önceden bildirilir. Bu ücret, nakliyecilerin istediği gibi yüksek bir mebla olmaz. Bizden ürün satın aldığınız için, yerinizinde uzak olduğunu varsayarsak muhtemelen sizden istenecek ücret aracımızın yakıt masrafı olacaktır.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satın aldığınız mobilya, yatak, baza, koltuk takımı, gardrop gibi ürünlerde belirttiğimiz durumlar haricinde bir durum çıkarsa mesuliyet bize aittir. Aksi durumlarda bu tarz ürünlerin garantisi bulunmamaktadır. Fakat beyaz eşya, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerde 60 gün içerisinde kullanıcı hatası olmadan herhangi bir arıza verir ise garanti kapsamındadır. 2 ay sonrasında verebilecek arızalara karşı da sizleri yönlendireceğimiz servislerden normal servis ücretinin 3 te 1 fiyatına ürünlerinizin onarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Yönlendireceğimiz servisler ile herhangi bir ticari bağlantımız yoktur. Sadece bizim tanıdığımız bildiğimiz ve güvendiğimiz servislerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp