0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bayramda Açık Spotçular

24 Mayıs 2020
883 kez görüntülendi
Bayramda Açık Spotçular

Hepimizin bildiği üzere bu bayram da 81 ilimizde geçen sene 23/24/25/26 Mayıs 2020 tarihlerinde olduğu gibi bu yıl da tam kapanma adı ile sokağa çıkma yasağı var. 13/14/15 Mayıs 2021 tarihlerinde 81 ilde uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle bayramı evde geçiren vatandaşlarımızın her zaman olduğu gibi şimdi de yanındayız.

Bu yıl Ramazan Bayramı ‘nda sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle beraber tüm vatandaşlar bayramlarını evde geçirmek zorunda kaldılar. Aynı zamanda üniversitelerin yakın zamanda açılması haberini alan öğrenciler de bu yasak dolayısıyla telaşa kapılmış durumda. SpotHane olarak biz bayramda da çalışmaya devam ediyoruz. Eşya almak isteyen müşterilerimize ürün portföyümüzü göndererek talep ettikleri eşyaları önceden görme imkanı sağlıyor, diğer yandan da ikinci el eşya satmak isteyen müşterilerimize telefon ve WhatsApp ile destek vererek eşya satmalarını kolaylaştırıyoruz. Bayram boyunca tüm telefon ve isteklerine cevap vererek talepleri karşılamaya devam ediyoruz.

Bayramda Spotçular Açık Mı?

Bayramda açık spotçular olarak tüm ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya satanlar ve nakliye hizmetimiz için gelen bilgileri değerlendirip istekleriniz doğrultusunda program düzenliyoruz. Alım, satım sürecinin işleyişi ise şöyle olmaktadır; Satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere WhatsApp yolu ile ilettiğiniz zaman eşyalarınız için anında en yüksek fiyat garantisi ile fiyat veriyoruz. Fiyatımız sizlere uygunsa sizin belirleyeceğiniz bir gün ve saat için size program oluşturarak eşyalarınızı kapınıza kadar gelip satın alıyoruz. Satış içinde aynı şey geçerli, bizlere satın almak istediğinizi eşyaları belirttiğiniz zaman sizlere elimizde olan veya temin edebileceğimiz eşyaların listesini fotoğraf ve detayları ile birlikte sizlere gönderiyoruz. Anlaşma sağlandığı zaman yine sizlerin istekleri doğrultusunda bir gün ve saat için program hazırlanıyor ve eşyalar teslim ediliyor.

bayramda açık spotçular

Ramazan Bayramı ‘nın tüm aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve huzurlu geçmesini dileriz.
İyi bayramlar…
İletişim ve bilgi için: 0537 780 23 45

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp