0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıfır Eşya Alan Yerler

21 Nisan 2020
1.344 kez görüntülendi
Sıfır Eşya Alan Yerler

Satın almış olduğunuz sıfır eşyaları tekrar satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sıfır eşya alan yerler arasında en iyi fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Sıfır olarak satın alıp memnun kalmadığınız, iade edemediğiniz veya satmak zorunda kaldığınız eşyaları değer kaybı yaşamadan bize satabilirsiniz.

Peki bu eşyalar nasıl olmalıdır? Eşyalarınızı sıfır olarak satın alabilmemiz için sıfır beyaz eşya, sıfır buzdolabı, sıfır çamaşır makinesi, sıfır bulaşık makinesi, sıfır televizyon, sıfır telefon, sıfır bilgisayar gibi eşyalarınızın ambalajları açılmamış olması gerekir. Sıfır eşya alan yerler hizmetine sıfır koltuk takımı, sıfır mobilya, sıfır yatak odası takımı, sıfır köşe koltuk, sıfır l koltuk, sıfır yemek masası alan yerler de dahildir.

Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor?

Satmak istediğiniz sıfır eşyaların bizlere marka, model gibi bilgilerini telefon veya Whatsapp uygulaması üzerinden göndermeniz yeterlidir. Satış sorumlumuz gönderdiğiniz ürün bilgilerine ait ürünleri kontrol ettikten sonra size en iyi fiyat garantisi ile fiyat vermek için geri dönüş yapacaktır. Anlaştığımız taktirde nakliye ekibimiz, adresinize istediğiniz bir tarih ve zaman aralığında gelerek ücretinizi taktim ettikten sonra satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Satın aldığımız ürünlerde kesinlikle nakliye ücreti talep etmiyoruz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp