0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İkinci El Beyaz Eşya Nedir?

14 Nisan 2021
726 kez görüntülendi
İkinci El Beyaz Eşya Nedir?

Beyaz eşya; hayatımızın belirli kısımlarında bize yardımcı olan, genellikle ev hayatımızda bizlerin yaşamını kolaylaştıran buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli fırın vb. eşyalardır. Bu eşyaların ambalajı açılmış haline veya belirli bir süre kullanılmış haline ikinci el beyaz eşya denir. Gelişen teknoloji ve yeniliklerle beraber son yıllarda beyaz eşya firmalarının çıkardığı bir çok yeni model ürünler bulunmaktadır. Bunlara sahip olabilmek için, modelini yükseltmek için yada taşınacaksınız fakat yenisini almak istiyorsunuz taşımak istemediğiniz için kullandığınız beyaz eşyaları satmaya kadar verebilirsiniz.

Satılacak İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Olmalıdır?

Satmak istediğiniz veya elden çıkarmak istediğiniz beyaz eşyaların kullanım durumları iyi durumda olmalıdır. Bozuk veya arızalı durumda olmaması bizim için çok önemlidir. Sizlerden beyaz eşya alırken bizim için en önemli kriterler sırasıyla aşağıdaki gibidir;

  • Sağlamlık durumu
  • Yıl
  • Model

Bu kriterlere bakarak ikinci el beyaz eşyaları alıyoruz. Hem de en iyi fiyat kalitesiyle. İstanbul’ un tüm semtlerinden eşya alımı yapıyoruz. Sizde beyaz eşya alan yer arıyor, beyaz eşya satmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul’un en aktif ikinci el eşya alan firması olarak işimizi severek ve en iyi şekilde yapıyoruz. İkinci el eşya satmak için bizlere ulaşan vatandaşlarımıza kalıcı memnuniyet bırakıyor ve hizmetlerimizi her geçen gün daha zirveye çıkarıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp