0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

03 Nisan 2020
1.017 kez görüntülendi
Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

Sancaktepe ikinci el eşya alanlar olarak İstanbul Anadolu Yakası ‘nın kırsal kesimi olarak bilinen ve hızla gelişmekte olan Sancaktepe ‘de hizmetinizdeyiz. İkinci el sektörü bilindiği üzere dar gelirli ailelerin tercih ettiği bir sektör. Bizimde en çok ikinci el eşya alım satım yaptığımız ilçelerden biride Sancaktepe ilçemiz. Bu bölgede çalışmalarımız hız kesmeden devam ederken kentsel dönüşümün etkisiyle kendimizi şartlara hazırladık ve yeni inşa edilmiş rezidans ve lüks sitelerin ihtiyaçlarınıda gideriyoruz. Bizim için 2.el eşya artık tüm kesimler için tüketilir bir ihtiyaç. Devir artık ekonomik olarak zeki davranma devri. Mobilya mağazalarında astronomik fiyatlar ödenerek aldığınız ürünleri ikinci elcilere satarken büyük kayıplar yaşamak yerine, bizim gibi sıfıra yakın ev eşyaları alan ve satan firmalardan makul fiyatlara alarak ev ekonomisi yapabilirsiniz.

İkinci El Eşya Satmak mı İstiyorsunuz?

Tabi ki de sizden istediğimiz kriterler var. Eşyanızın yaşı önemli, çok kullanılmamış olması gerekir. Bizim ufak tefek onarım ve bakımlar ile tekrardan piyasaya kazandırmamız gerekir. Genellikle 10 yaşı aşmış ikinci el mobilya ve beyaz eşyalarınızın alımlarını yapmıyoruz. Bunun sebebi tekrardan kullanıma elverişli olmamasıdır. Sizde eğer Sancaktepe ilçesinde ikamet ediyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Ticaretimiz gerçekleşmemiş olsa dahi size hissettireceğimiz dürüstlük ve samimiyet bizim en büyük kazancımız olacaktır.

Neler Alıyorsunuz?

Genellikle tüm ev eşyalarını almakla birlikte kısaca açıklayacak olursak, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el oturma grubu, ikinci el koltuk takımı, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el yemek odası, ikinci el masa sandalye, ikinci el köşe koltuk, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el fırın, ikinci el ütü, ikinci el televizyon, ikinci el cep telefonu, ikinci el bilgisayar, ikinci el derin dondurucu gibi eşyalarınız satın alabileceğimiz ürünlerden bazılarıdır. Spothane olarak ikinci el eşya alırken ve satarken daima sizin hizmetinizdeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp