0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İçerenköy İkinci El Eşya Alanlar

20 Nisan 2020
829 kez görüntülendi
İçerenköy İkinci El Eşya Alanlar

İçerenköy Mahallesi, Ataşehir ‘in yüz ölçümü olarak en büyük mahallesidir. İçerenköy ikinci el eşya alanlar arasında firmamız yoğun bir çalışma sistemi ile hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz ikinci el eşya fotoğraf ve bilgilerini(kaç yıllık,kullanım durumu,eski,yeni,defo,yırtık,kırık,ezik) bizlere ilettikten sonra sizlere en iyi fiyat garantisi ile fiyat veriyoruz.

İhtiyaç fazlası elden çıkarmak istediğiniz eşyaları bizim sayemizde nakite dönüştürebilirsiniz. Bunun nasıl olacağı hakkında bilgiyi ikinci el eşyamı nasıl satarım makalemizde anlatmıştık. Genelde bizim satın alabileceğimiz eşyalara komple ev eşyası alanlar olarak ta bakabilirsiniz. Yıpranmamış, kırılmamış en azından tekrardan geri dönüşüm ile insanlara kazandırılabilecek her türlü eşyaları satın alıyoruz. Bu ürünler 2.el mobilya grubu olabilir, 2.el beyaz eşya grubu olabilir, 2.el elektronik eşya grubuna giren tüm ürünler olabilir.(ikinci el yatak odası takımı, ikinci el oturma grubu, ikinci el koltuk takımı, ikinci el masa sandalye, ikinci el çocuk odası takımı, ikinci el gardrop, ikinci el şifonyer, ikinci el yemek masası, ikinci el televizyon, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makines, ikinci el fırın, ikinci el ocak vb.)

Eşyalarınızı bize satmadan önce bizimle telefonda görüşebilir yada whatsapp üzerinden konuşabilirsiniz. Vereceğimiz fiyatlar 2.el eşya piyasasına göre oldukça iyi olduğunu göreceksiniz. Satın aldığımız ürünler de ve satışını yaptığımız ürünlerde nakliye ücreti kesinlikle talep etmiyoruz. Fiyat ve nakliye zamanı konusunda anlaştıktan sonra gelerek paranızı taktim ettikten sonra eşyalarınızı alıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp