0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fındıklı Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

13 Nisan 2020
1.295 kez görüntülendi
Fındıklı Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

Spothane 2.el eşya Alım Satım, Fındıklı Mahallesi ikinci el eşya alanlar olarak ta sizlere hizmet vermekteyiz. Evlerinizde bulunan kullanmadığınız eşyalarınız varsa ve bunları elden çıkartmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyalarınıza değerinde fiyatlar veriyoruz.

Fındıklı, bölge olarak merkez sayılabilecek bir konumdadır. Küçük çaplı dükkan ve işletmelerin bulunduğu evleriniz için alışveriş yapabileceğiniz ikinci el eşya mağazalarının bulunduğu kendi halinde bir mahalledir.

Satmak istediğiniz 2.el eşya fotoğraflarını bize WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz. Satış sorumlusu arkadaşımız sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Neler Alıyoruz?

Satın alacağımız ürünlerde eşyanın yaşı ve yıpranma payı önemli ölçüde fiyatı etkilemektedir. Bizlere satacağınız ürünlerin olabildiğince yıpranmamış ve kullanılabilir durumda olması önemlidir. Sebebi ise bizim sizden satın alacağımız ürünleri geri dönüşüm yaparak başka ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmemizdir. Satmak istediğiniz eşyalarınız ikinci el buzdolabı, ikinci el televizyon, ikinci el oturma grubu, ikinci el koltuk takımı, ikinci el l koltuk, ikinci el köşe koltuk, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el derin dondurucu, ikinci el televizyon, ikinci el yatak odası takımı, ikinci el fırın gibi eşyalarınız olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp