0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Feyzullah Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

10 Haziran 2020
643 kez görüntülendi
Feyzullah Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

Feyzullah Mahallesi ikinci el eşya alanlar kelime gruplamasında Google üzerinde yapılan aramalarda en yüksek fiyatlar ile eşyalarınızı satın alıyoruz. Feyzullah Mahallesi ‘nde ikamet ediyorsanız ve evinizde elden çıkartmak istediğiniz ev eşyalarınız varsa bizlere ulaşarak nakite çevirebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı çöpe atmak yerine, yeni alacağınız eşyalar yada doğan ihtiyaçlarınız için kaynak yaratmış olacaksınız.

Satılacak Eşya Nasıl Olmalı?

Satmak istediğiniz eşyaların kullanım durumu bizler için büyük önem taşımaktadır. Sebebi ise tekrar farklı insanlara kullanıma sunulacağı için 2.el eşya yaşı, yıpranma payı, yanık, yırtık, kırık, ezik vs. gibi unsurlar dikkate alınarak alım satım yapılmaktadır.

feyzullah mahallesi ikinci el eşya alanlar

Eşya Satış Süreci

Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını iletişim bilgilerimizi kullanarak veya WhatsApp butonunu kullanarak bizlere gönderin. Telefonun diğer ucunda hazırda bekleyen personelimiz tarafından anında fiyat teklifi alın. Anlaştığımız taktirde sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte randevu oluşturalım ve kapınıza kadar gelerek tüm eşyalarınızı nakit olarak satın alalım.

Alım Satım Sonrası Destek

Bizlere satmış olduğunuz eşyaların çekmece veya içerisinde bulunan unutulmuş eşyalarınız varsa bizleri arayabilir muhafaza edilmesini talep edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz eşyalar da ise kısa süre içerisinde doğacak sıkıntılar için sizlere çözüm üretiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp