0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cevizli İkinci El Eşya Alanlar

09 Haziran 2020
1.064 kez görüntülendi
Cevizli İkinci El Eşya Alanlar

Cevizli Mahallesi, Kartal ve Maltepe ‘yi birbirine bağlayan sınır mahalledir. Bölge hem sahile yakın olması hem E5 Tem Otoyolu üzerinde olması sebebiyle oldukça hareketli ve işlek bir mahalledir. Bizde SpotHane olarak bu bölgede sizlere ikinci el eşya satmanız ve ikinci el eşya almanız konusunda elimizden geldiği kadar iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Cevizli İkinci El Eşya Alanlar

Cevizli ikinci el eşya ve ev eşyası alanlar konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız, satmak istediğiniz eşyalara en iyi fiyat teklifi yaparak değerlendirmeye çalışmaktadırlar. Satmak istediğiniz eşyaların kullanım durumları bizler için büyük önem taşımaktadır. Çok aşırı yıpranmış veya onarımı mümkün olmayan ürünleri bizde tekrar son kullanıcıya ulaştıramayacağımız için genelde tercih etmemekteyiz.

cevizli ikinci el eşya alanlar
Cevizli İkinci El Eşya Alanlar

Aynı şekilde satış yaptığımız 2. el eşyaların da temizliği bu orantı da temiz ve uzun yıllar kullanmaya elverişlidir. Cevizli ikinci el eşya satan yerler arasında firmamız kalite sırasını uzun yıllardır korumaktadır. Tüm bu tecrübe ve birikimlerin temelini sizlerin alım satım işlemleri yaptıktan sonraki memnuniyetiniz oluşturmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp