0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Başıbüyük Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

14 Nisan 2020
1.149 kez görüntülendi
Başıbüyük Mahallesi İkinci El Eşya Alanlar

SpotHane firmamız tüm İstanbul da ikinci el alım satım yaptığı gibi Maltepe Başıbüyük mahallesi ikinci el eşya alanlar olarak ta hizmetinizde. Maltepe ‘de ilçesinin rakım olarak en yüksek ve sıkışık yerleşim birimine sahip bu semt, orta halli vatandaşlarımızın ağırlıklı olarak yaşadığı bir yerdir. Burada bulunan bir çok müşterimiz mevcut. İkinci el eşya satmak istiyorum yada ikinci el eşya almak istiyorum diyorsanız, web sitemizdeki iletişim kısmından ister arayarak ister WhatsApp üzerinden hızlı iletişime geçiniz.

Evinizde bulunan ikinci el mobilyaları alan işletmemiz aynı zamanda ikinci el beyaz eşya alan firmalar arasında da eşyalarınıza en iyi fiyat garantisi veren firmadır. Çok eski yıpranmamış ufak tefek bakım onarım ile tekrardan kullanıma hazır hale gelebilecek ürünlerin ticaretini yapıyoruz. Senelerdir her tür eşyayı alıp sattık piyasasına hakim olmadığımız ikinci el eşya yoktur. Başıbüyük mahallesinde oturuyorsanız, satılık ikinci el eşya sahibi biriyseniz hemen arayın. Yakından görmek gerekirse işletmemiz size çok yakındır. Kısa sürede ücretsiz expertiz hizmeti verecektir.

Ürünleri Nasıl Değerlendiriyoruz?

  • üretim yılı ve kullanım süresi
  • deforme durumu
  • kullanılabilirlik durumu
  • kalite ve işçilik durumu

Örneğin ikinci el mobilya satmak istiyorsanız. İskelet kalitesi, kumaş kalitesi, işçiliği ve sizin ne derecede kullandığını exper edip size buna göre fiyat veririz. İkinci el beyaz eşya satmak istiyorsanız. Marka, model, mekanik sağlamlığı ve kozmetik durumunu değerlendirir fiyat veririz. İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi gibi başta gelen beyaz eşyalar arızasız olmalıdır. Bu ürünlerin satışı yapıldığında alan kişiyi üzmemeli ve bizi mahcup etmemelidir. Oldu ki arıza verdi tamamen sorumluluk bizdedir. Kimseyi mağdur etmeyiz. Sorunu ikinci el beyaz eşya servisi arkadaşlarımız giderecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp