0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Altayçeşme İkinci El Eşya Alanlar

10 Haziran 2020
773 kez görüntülendi
Altayçeşme İkinci El Eşya Alanlar

Altayçeşme, Maltepe ‘nin işlek mahallelerinden biridir. Biz de SpotHane olarak, bu bölgede ikinci el eşya alanlar hizmeti vermekteyiz. Bölgenin yoğun yerleşim sebebi olması ve imara açık olmasıyla beraber bazı kısımlarınında boş olması, alım satım hizmetlerinin de işleyişini artırıyor.

Firmamız uzun yıllardır Maltepe bölgesinde itina ile hizmet vermektedir. Sabit eski müşterilerimizin yanı sıra verdiğimiz kaliteli hizmetten dolayı yeni müşterilerde kazanmaktayız. Yaptığımız alışverişlerde önceliğimiz sizlerin memnuniyetiz olup, amacımız ise en sorunsuz ve hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktır.

altayçeşme ikinci el eşya alanlar

Eşyalarımı Satmak İstiyorum

İkinci el eşya satmak istiyorum taleplerinize karşılık vererek en iyi fiyat garantisi ile eşyalarınızı satın almaya çalışıyoruz. Satmak istediğiniz ev eşyaları fotoğraflarını bizlere WhatsApp yolu ile ulaştırabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede eşyalarınıza fiyat teklifi yapmak için tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Anlaştığımız taktirde sizin de müsait olacağınız bir gün ve saat belirleyip kapınıza kadar gelip eşyalarınızı nakit olarak satın alıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp