0537 780 23 45
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kartal İkinci El Eşya

10 Aralık 2020
1.242 kez görüntülendi
Kartal İkinci El Eşya

İstanbul, Kartal İlçesinde sürdürmekte olduğumuz ikinci el eşya alım satım hizmetimizi, siz değerli müşterilerimizin en memnun kalacağı hâle getiriyoruz. Eşya satmak isteyen müşterilerimizin verdiğimiz hizmet hakkında bilgi sahibi olması adına bu konulara değinmek istedik. İkinci el eşya nedir? İsminden anlaşıldığı gibi, kullanılmış veya ambalajı açılmış eşyalardır. İkinci el eşya kelimesinin sektörümüzde temsil ettiği eşyalar ise kullanılmış ev eşyaları, ikinci el mobilyalar, beyaz eşyalar, elektronik ev aletleri gibi eşyalardır.

kartal ikinci el eşya 2

Satılacak Eşyalar Nasıl Olmalı?

İkinci el ev eşyalarınız, yıpranmamış ve hâlâ kullanılabilir olmalıdır. Ufak tefek sorunlar, leke veya kir gibi durumlar olması muhtemel fakat olabildiğince temiz olması vereceğimiz fiyatı da doğrudan etkilemektedir. Ticari ahlakımız gereği temiz eşya satmaya çalıştığımız için alacağımız eşyalarında aynı orantıda temiz olması gerekmektedir.

Alım Satım Süreci Nasıl İşliyor?

Kartal ikinci el eşya veya Kartal ikinci el eşya alanlar olarak bizlere ulaştığınız da sizi telefonda hizmet verecek arkadaşımız, sizden ürünler hakkında bilgi isteyecektir. Ürünlerin yılı, markası, modeli ve kozmetik durumunu sorduktan sonra fotoğraf isteyecektir. Gelen fotoğraflar incelendikten sonra fiyat teklifi yapılacak. Siz uygun gördüğünüz takdirde devreye konum ve yer bilgisi için nakliye ekibi girecektir.

kartal ikinci el eşya 3

Nakliye Süreci Nasıl İşliyor?

Asıl titizlik göstereceğimiz zaman nakliye sürecidir. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı hepimizin sağlığı için tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Sizinle irtibata geçen nakliye ekibi evinize geldikten sonra, evinize sadece yetkili 1 kişi giriş yapıp ürünlerin son kontrollerini yapıyor. Tabi maske ve mesafe kurallarına son derece uyuyoruz. Ve nakil başlıyor. İçeride olan kişi kapıda hazır bekleyen kişilere ürünleri getiriyor ve içeriye birden fazla kişi girmeden nakil işlemini tamamlıyoruz. İkinci el eşya satmak istiyorsanız hiç korkmayın. Biz sizin de sağlığınızı düşünüyor ve ikinci el eşya alım satım işlerimizi titizlikle yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

× Whatsapp